| Fabrikant Onderdeelnummer | OD754J |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 95170 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 750K OHM 1/4W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD754J.pdf |
| Onderdeel nummer | OD754J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 750 kOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.098" Dia x 0.276" L (2.50mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD754J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD754J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD754J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD754J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals 25J40RE, 25J30RE, 25J18RE, 25J47RE, 40J470E, OY822KE, OY151KE, OY182KE, OY273KE, OY152KE RSF1JT91R0, RNF12FTD1M50, HDM12GA10K0, RNF12FTD1M07, RNF12FTD1M10, RNF12FTD1M21, RNF12FTD1M27, RNF12FTD1M30, RNF12FTD1M74, RNF12FTD2M10.
Kopen Ohmite OD754J bij ons, bespaar tijd en geld.