| Fabrikant Onderdeelnummer | P2356UALTP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 58260 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDAC SYM 4CHP 200V 150A MS013 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P2356UALTP.pdf |
| Onderdeel nummer | P2356UALTP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Breakover | 270V |
| Spanning - uit toestand | 200V |
| Voltage - On State | 8V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 150A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 45A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 6 |
| Capaciteit | 25pF, 35pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 6-SMD, Gull Wing |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P2356UALTP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P2356UALTP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P2356UALTP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P2356UALTP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V620ZA05PX2855, V360ZA05PX2855, V330ZA05PX2855, V470ZA05PX2855, V205ZA05PX2855, V270ZA05PX2855, V270ZA05PX1347, V220ZA05PX1347, V220ZA05PX2855, V240ZA05PX2855 TISP4350T3BJR-S, TISP4350M3BJR-S, TISP4015H1BJR-S, TISP4290M3BJR-S, TISP4350H3BJR-S, TISP4070H3BJR-S, SMP100LC-35, SMP100MC-400, TB0640H-13-F, P3100SALRP.
Kopen Littelfuse Inc. P2356UALTP bij ons, bespaar tijd en geld.