| Fabrikant Onderdeelnummer | P2604UALTP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 168540 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR 4CHP 440V 150A MS013 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P2604UALTP.pdf |
| Onderdeel nummer | P2604UALTP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Breakover | 300V, 600V |
| Spanning - uit toestand | 220V, 440V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 150A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 45A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 4 |
| Capaciteit | 20pF, 35pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 6-SMD, Gull Wing |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P2604UALTP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P2604UALTP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P2604UALTP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P2604UALTP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V150ZA20P, V56ZA20P, V68ZA20P, V27ZA60P, V20E130P, V150LA20BP, V20E140P, V20P42AUTO, V20E14P, V20E175P TB2300H-13, TB1800H-13, TB1300H-13, TB0900L-13-F, TB0720L-13-F, TB2600L-13-F, TB2300L-13-F, TB3100L-13-F, TB2600M-13-F, TB0640M-13-F.
Kopen Littelfuse Inc. P2604UALTP bij ons, bespaar tijd en geld.