| Fabrikant Onderdeelnummer | P3500SCMC |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 161390 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDAC MC BI 320V 400A DO-214AA |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P3500SCMC.pdf |
| Onderdeel nummer | P3500SCMC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 400V |
| Spanning - uit toestand | 320V |
| Voltage - On State | 5V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 400A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 100A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 40pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-214AA, SMB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P3500SCMC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P3500SCMC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P3500SCMC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P3500SCMC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V07E25P, V07P14AUTO, V07P42AUTO, V26MLA0805NHAUTO, V14MLA0805LNH, V07E75P, V320LA7P, V07E60P, V14MLA0805LH, V14MLA0805LA TISP4145H3BJR-S, TISP4240H3BJR-S, TISP4500H3BJR-S, TISP4080H3BJR-S, TISP4395H3BJR-S, TISP4250H3BJR-S, TB1500H-13-F, P2600SBLRP, P2300SBLRP, TISP61089ADR-S.
Kopen Littelfuse Inc. P3500SCMC bij ons, bespaar tijd en geld.