| Fabrikant Onderdeelnummer | P6002ABL60 |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 64820 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR 2CHP 550V 250A TO220 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P6002ABL60.pdf |
| Onderdeel nummer | P6002ABL60 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Breakover | 350V, 700V |
| Spanning - uit toestand | 275V, 550V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 250A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 80A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 2 |
| Capaciteit | 45pF, 80pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-3 No Tab |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P6002ABL60 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P6002ABL60, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P6002ABL60, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P6002ABL60, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals 3KP210C-B, 3KP210-B, 3KP22A-B, 3KP210A-B, 3KP20C-B, 3KP20-B, 3KP210CA-B, 3KP220C-B, 3KP22CA-B, 3KP22-B P3800MEL, SMP50-180, SMTPA200, TB1300L-13-F, TB1800L-13-F, TB2300L-13, TB1500L-13, TB1100L-13, SMP100LC-90, TB1300M-13.
Kopen Littelfuse Inc. P6002ABL60 bij ons, bespaar tijd en geld.