| Fabrikant Onderdeelnummer | PHB-5R0V155-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 115460 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP 1.5F -10% +30% 5V T/H |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PHB-5R0V155-R.pdf |
| Onderdeel nummer | PHB-5R0V155-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 1.5F |
| Tolerantie | -10%, +30% |
| Voltage - beoordeeld | 5V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 330 mOhm @ 100Hz |
| Levensduur @ Temp. | 1000 Hrs @ 70°C |
| Beëindiging | PC Pins |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Lead Spacing | 0.465" (11.80mm) |
| Grootte / afmeting | 0.681" L x 0.354" W (17.30mm x 9.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 70°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PHB-5R0V155-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PHB-5R0V155-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PHB-5R0V155-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PHB-5R0V155-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren van ons. Zoals HVU-1, HVU-2, HVU-3, HVU-4, JJN-80, CNS3, FL6K65, HVL-1/4, HVL-1/8, HVL-1-1/2 SCMR18G604MRBA0, SCCV40B506MRB, JUWT1336MHD, SCMR22G105MRBA0, MAL219691152E3, DMHA14R5V353M4ATA0, TV1030-3R0106-R, JUMT1226MHD, HV1245-2R7356-R, DGH107Q2R7.
Kopen Eaton PHB-5R0V155-R bij ons, bespaar tijd en geld.