| Fabrikant Onderdeelnummer | PHB-5R0V255-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 56370 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP 2.5F -10% +30% 5V T/H |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PHB-5R0V255-R.pdf |
| Onderdeel nummer | PHB-5R0V255-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 2.5F |
| Tolerantie | -10%, +30% |
| Voltage - beoordeeld | 5V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 200 mOhm @ 100Hz |
| Levensduur @ Temp. | 1000 Hrs @ 70°C |
| Beëindiging | PC Pins |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Lead Spacing | 0.209" (5.30mm) |
| Grootte / afmeting | 0.839" L x 0.433" W (21.30mm x 11.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.906" (23.00mm) |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 70°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PHB-5R0V255-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PHB-5R0V255-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PHB-5R0V255-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PHB-5R0V255-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren van ons. Zoals FWP-30B, FWP-20B, FWP-5B, ANL-325, GSGB25, GSGB30, 011-9127, HVL-1/16, 15KB60, FWJ-20A14F PHV-5R4H155-R, TV1625-3R0256-R, XV3560-2R7407-R, BZ01CA223ZSB, BZ05FB682ZSB, BCAP0350 E270 T11, BCAP0100 P270 T01, BCAP0150 P270 T07, BCAP0310 P270 T10, PHV-5R4V505-R.
Kopen Eaton PHB-5R0V255-R bij ons, bespaar tijd en geld.