| Fabrikant Onderdeelnummer | PUSB3F96X |
|---|---|
| Fabrikant | Nexperia USA Inc. |
| product categorie | TVS - Diodes |
| beschikbare kwaliteit | 113460 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TVS DIODE 5.5V 4.6V 10DFN2510 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PUSB3F96X.pdf |
| Onderdeel nummer | PUSB3F96X |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Unidirectionele kanalen | 4 |
| Bidirectionele kanalen | - |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5.5V (Max) |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Spanning - Klemmen (max.) @ Ipp | 4.6V (Typ) |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 5.2A (8/20µs) |
| Vermogen - Piekimpuls | - |
| Power Line-bescherming | Yes |
| toepassingen | HDMI |
| Capaciteit @ Frequentie | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 10-XFDFN |
| Apparaatpakket leverancier | 10-DFN2510 (2.5x1) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PUSB3F96X |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PUSB3F96X, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PUSB3F96X, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PUSB3F96X, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Nexperia USA Inc. alle reeksen TVS - Diodes componenten. U kunt ook andere delen kopen van Nexperia USA Inc. en TVS - Diodes van ons. Zoals PTVS6V5P1UP,115, PESD3V3L5UV,115, PTVS45VP1UP,115, PTVS11VP1UP,115, PESD24VS1ULD,315, PESD12VS1ULD,315, PESD15VS1ULD,315, PTVS33VP1UTP,115, PTVS64VP1UTP,115, PTVS13VS1UR,115 3KP20-B, 3KP210CA-B, 3KP220C-B, 3KP22CA-B, 3KP22-B, 3KP28CA-B, 3KP26-B, 3KP28-B, 3KP28A-B, 3KP220CA-B.
Kopen Nexperia USA Inc. PUSB3F96X bij ons, bespaar tijd en geld.