| Fabrikant Onderdeelnummer | PUSB3AB4Z |
|---|---|
| Fabrikant | Nexperia USA Inc. |
| product categorie | TVS - Diodes |
| beschikbare kwaliteit | 73940 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TVS DIODE 3.3V 5V DFN2510A-10 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PUSB3AB4Z.pdf |
| Onderdeel nummer | PUSB3AB4Z |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Zener |
| Unidirectionele kanalen | - |
| Bidirectionele kanalen | 4 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3.3V (Max) |
| Voltage - Breakdown (Min) | 5.5V |
| Spanning - Klemmen (max.) @ Ipp | 5V (Typ) |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 7A (8/20µs) |
| Vermogen - Piekimpuls | - |
| Power Line-bescherming | No |
| toepassingen | General Purpose |
| Capaciteit @ Frequentie | 0.17pF @ 1MHz |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 10-XFDFN |
| Apparaatpakket leverancier | DFN2510A-10 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PUSB3AB4Z |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PUSB3AB4Z, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PUSB3AB4Z, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PUSB3AB4Z, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Nexperia USA Inc. alle reeksen TVS - Diodes componenten. U kunt ook andere delen kopen van Nexperia USA Inc. en TVS - Diodes van ons. Zoals BC859C,235, BC859C,215, PBSS4160U,115, PBSS4240T,215, BCX56,135, BCX56,115, PBSS8110Z,135, PBSS4041PT,215, PBSS4560PA,115, PBSS4580PA,115 SMBJ24A-TR, SMBJ30A-TR, SMBJ48A-TR, RSB36VTE-17, SMBJ12A, SMAJ30A-E3/61, SMAJ10A-E3/61, SMAJ36A-E3/61, SMAJ24A-E3/61, SMAJ15A-E3/61.
Kopen Nexperia USA Inc. PUSB3AB4Z bij ons, bespaar tijd en geld.