| Fabrikant Onderdeelnummer | PUSB3F97X |
|---|---|
| Fabrikant | Nexperia USA Inc. |
| product categorie | TVS - Diodes |
| beschikbare kwaliteit | 25200 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TVS DIODE 4.2V 10DFN |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PUSB3F97X.pdf |
| Onderdeel nummer | PUSB3F97X |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Zener |
| Unidirectionele kanalen | 4 |
| Bidirectionele kanalen | - |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Spanning - Klemmen (max.) @ Ipp | 4.2V (Typ) |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | - |
| Vermogen - Piekimpuls | - |
| Power Line-bescherming | No |
| toepassingen | General Purpose |
| Capaciteit @ Frequentie | 0.5pF @ 1MHz |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 10-XFDFN |
| Apparaatpakket leverancier | 10-DFN (2.5x1) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PUSB3F97X |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PUSB3F97X, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PUSB3F97X, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PUSB3F97X, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Nexperia USA Inc. alle reeksen TVS - Diodes componenten. U kunt ook andere delen kopen van Nexperia USA Inc. en TVS - Diodes van ons. Zoals PUMD10,115, PUMH15,115, PUMH7,115, PUMH9,165, PUMH9,135, PUMH9,115, PUMH1,115, PUMH20,115, PUMB2,115, PBLS6003D,115 3KP16-B, 3KP16C-B, 3KP190-B, 3KP170A-B, 3KP48C-B, 3KP180-B, 3KP18CA-B, 3KP180C-B, 3KP18-B, 3KP18A-B.
Kopen Nexperia USA Inc. PUSB3F97X bij ons, bespaar tijd en geld.