| Fabrikant Onderdeelnummer | SC53FU-101 |
|---|---|
| Fabrikant | Signal Transformer |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 113530 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 100UH 450MA 1.3 OHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SC53FU-101.pdf |
| Onderdeel nummer | SC53FU-101 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 100µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 450mA |
| Huidig - Verzadiging | 450mA |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.3 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.126" (3.20mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SC53FU-101 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SC53FU-101, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SC53FU-101, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SC53FU-101, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Signal Transformer alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Signal Transformer en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals 3SB 100-R, 3AG 3-R, 3AG 500-R, 0697H9200-01, MRF 50-BULK, 0678L9200-02, 0678L9100-02, MRT 1-BULK, 3SB 10-R, MRT 2.5-BULK RLB0914-120KL, RLB0914-820KL, RLB0912-4R7ML, LQH5BPN220M38L, B82145A1104J000, MGA06031R0M-10, MGA06031R5M-10, MGA0603R22M-10, MGA0603R33M-10, MGA0603R47M-10.
Kopen Signal Transformer SC53FU-101 bij ons, bespaar tijd en geld.