| Fabrikant Onderdeelnummer | SD41R |
|---|---|
| Fabrikant | GeneSiC Semiconductor |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Single |
| beschikbare kwaliteit | 91580 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 35V 30A DO4 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SD41R.pdf |
| Onderdeel nummer | SD41R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Diode Type | Schottky, Reverse Polarity |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 35V |
| Current - Average Rectified (Io) | 30A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 680mV @ 30A |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | - |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 1.5mA @ 35V |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Montage type | Chassis, Stud Mount |
| Pakket / koffer | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Apparaatpakket leverancier | DO-4 |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | -55°C ~ 150°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SD41R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SD41R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SD41R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SD41R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van GeneSiC Semiconductor alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van GeneSiC Semiconductor en Diodes - Gelijkrichters - Single van ons. Zoals FST8340M, FST8345M, FST8360M, FST8380M, MUR2X030A10, MUR2X030A04, MBR2X030A060, MBR2X030A080, MUR2X030A12, MBR2X050A045 SFAF504G C0G, VS-8ETH03-1-M3, VS-8ETH03S-M3, MBRF10200 C0G, SBRB1045T4G, TST20U45C C0G, TST20U60C C0G, SRF1060 C0G, TST10L200CW C0G, SFF1004G C0G.
Kopen GeneSiC Semiconductor SD41R bij ons, bespaar tijd en geld.