| Fabrikant Onderdeelnummer | SDR1030-221K |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 21550 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 220UH 460MA 1.15 OHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SDR1030-221K.pdf |
| Onderdeel nummer | SDR1030-221K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 220µH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 460mA |
| Huidig - Verzadiging | 480mA |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.15 Ohm Max |
| Q @ Freq | 23 @ 796kHz |
| Frequentie - zelfresonant | 6.2MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.130" (3.30mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SDR1030-221K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SDR1030-221K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SDR1030-221K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SDR1030-221K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals SF-1206S050-2, SF-1206S200-2, SF-1206S150-2, SF-1206S100-2, SF-1206S250-2, SF-0603F150-2, SF-0603F050-2, SF-0603F200-2, SF-0603F300-2, SF-0603F500-2 LQG15WH4N7C02D, LQG15WH5N6C02D, LQG15WH9N1H02D, LQG15WZ8N2H02D, LQG15WZ1N6C02D, LQG15WZ2N7C02D, LQG15WZ5N1C02D, LQG15WZ3N9C02D, LQG15WH15NH02D, LQG15WH1N1C02D.
Kopen Bourns Inc. SDR1030-221K bij ons, bespaar tijd en geld.