| Fabrikant Onderdeelnummer | SEA01 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | PMIC - Batterijladers |
| beschikbare kwaliteit | 109200 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC CTRLR CV/CC ONLINE TRIM 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SEA01.pdf |
| Onderdeel nummer | SEA01 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Batterijchemie | - |
| Aantal cellen | - |
| Actueel - opladen | - |
| Programmeerbare functies | - |
| Foutbeveiliging | - |
| Laadstroom - Max | - |
| Accupack Voltage | - |
| Voltage - Levering (Max) | 36V |
| Interface | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SO |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SEA01 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SEA01, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SEA01, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SEA01, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen PMIC - Batterijladers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en PMIC - Batterijladers van ons. Zoals M5451QT, M5480B7, M5481B7, M5482B7, M74HC4511RM13TR, STFPC311, STLED325QTR, SD1274-01, SD1274, SD1275 LTC4089EDJC-5#PBF, BQ2031PN-A5, BQ2004SN, BQ2004ESN, BQ2003S, LTC4009CUF-2#PBF, LT1512CN8#PBF, LTC4156IUFD#PBF, LTC4012CUF-2#PBF, MAX8903CETI+.
Kopen STMicroelectronics SEA01 bij ons, bespaar tijd en geld.