| Fabrikant Onderdeelnummer | SEK331M010ST |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Aluminium condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 468323 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SEK331M010ST.pdf |
| Onderdeel nummer | SEK331M010ST |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 330µF |
| Tolerantie | ±20% |
| Voltage - beoordeeld | 10V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 880 mOhm @ 120Hz |
| Levensduur @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Polarisatie | Polar |
| ratings | - |
| toepassingen | General Purpose |
| Ripple Current @ Low Frequency | 255mA @ 120Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 306mA @ 10kHz |
| Impedantie | - |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Grootte / afmeting | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.453" (11.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SEK331M010ST |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SEK331M010ST, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SEK331M010ST, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SEK331M010ST, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Aluminium condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Aluminium condensatoren van ons. Zoals WMC2D22K-F, WMC2D33K-F, 160684J100G-F, 171104J400H-F, 171154J250G-F, 150474K100DC, 470P47303-104, 160224K250F-F, FCP2416H224G-D4, MMP1P33K-F 10SEV3300M16X16.5, EKZN160ELL272MK25S, 860010580020, UHE0J562MHD, UPJ2A271MHD, EEU-FM1A392S, 450QXW12MEFR8X25, 400QXW18MEFR8X25, EEU-EE2C820, UHE0J682MHD.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) SEK331M010ST bij ons, bespaar tijd en geld.