| Fabrikant Onderdeelnummer | SEK331M6R3ST |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Aluminium condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 470321 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SEK331M6R3ST.pdf |
| Onderdeel nummer | SEK331M6R3ST |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 330µF |
| Tolerantie | ±20% |
| Voltage - beoordeeld | 6.3V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.05 Ohm @ 120Hz |
| Levensduur @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Polarisatie | Polar |
| ratings | - |
| toepassingen | General Purpose |
| Ripple Current @ Low Frequency | 200mA @ 120Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 240mA @ 10kHz |
| Impedantie | - |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Grootte / afmeting | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.453" (11.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SEK331M6R3ST |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SEK331M6R3ST, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SEK331M6R3ST, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SEK331M6R3ST, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Aluminium condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Aluminium condensatoren van ons. Zoals 953BIW17P5KSF-F, SFA44T12.5J388B-00DU, SFA44T15J388B-00DU, 953BIW38KSF-F, 942C10W1K-F, SFS44T30J291B-00DU, 953BIW25KSF-F, SFP44T20J384B-00DU, 953BXW9KSF-F, 953BXW12KSF-F UVR2A102MHD, UBC1V102MNS1MS, EMVH101GDA101MLH0S, ECA-1CHG103, 16PX15000MEFC18X35.5, 478TTA016M, MAL202115102E3, EEU-EE2G680, EEU-EB2V101, RFS-100V101MJ6#5.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) SEK331M6R3ST bij ons, bespaar tijd en geld.