| Fabrikant Onderdeelnummer | SEK331M100ST |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Aluminium condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 458562 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SEK331M100ST.pdf |
| Onderdeel nummer | SEK331M100ST |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 330µF |
| Tolerantie | ±20% |
| Voltage - beoordeeld | 100V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 400 mOhm |
| Levensduur @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Polarisatie | - |
| ratings | - |
| toepassingen | General Purpose |
| Ripple Current @ Low Frequency | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - |
| Impedantie | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Grootte / afmeting | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.984" (25.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SEK331M100ST |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SEK331M100ST, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SEK331M100ST, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SEK331M100ST, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Aluminium condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Aluminium condensatoren van ons. Zoals 940C20P15K-F, 940C10P33K-F, DME1W10K-F, 935C2W1K-F, 940C16P68K-F, 935C1W5K-F, 940C8W2P5K-F, UNL12W7P5K-F, 947C231K102CAIS, DME2P33K-F EKMS451VSN391MR45S, SK222M035ST, 381LX103M025J032, B43601B9477M000, LGG2P122MELC30, LGR2G271MELC35, LQSW6391MELB40, LGR2E821MELB50, LGR2D122MELC40, 400MXK560MEFCSN25X55.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) SEK331M100ST bij ons, bespaar tijd en geld.