| Fabrikant Onderdeelnummer | SEK331M050ST |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Aluminium condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 16140 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SEK331M050ST.pdf |
| Onderdeel nummer | SEK331M050ST |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 330µF |
| Tolerantie | ±20% |
| Voltage - beoordeeld | 50V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 480 mOhm |
| Levensduur @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Polarisatie | - |
| ratings | - |
| toepassingen | General Purpose |
| Ripple Current @ Low Frequency | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - |
| Impedantie | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Grootte / afmeting | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.827" (21.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SEK331M050ST |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SEK331M050ST, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SEK331M050ST, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SEK331M050ST, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Aluminium condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Aluminium condensatoren van ons. Zoals MEXY2A124K, MEXY2A125K, MEXY2A152K, MEXY2A153K, MEXY2A154K, MEXY2A155K, MEXY2A182K, MEXY2A183K, MEXY2A184K, MEXY2A185K UBY1H362MHL, 200VXH470MEFCSN25X25, UCY2G181MHD, UVZ2F331MRD, EKMH630VSN562MR45T, LLS1H682MELA, LGY1J332MELA35, UFW1V103MRD, LLS2G271MELA, 381LR681M200J032.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) SEK331M050ST bij ons, bespaar tijd en geld.