| Fabrikant Onderdeelnummer | SG16 |
|---|---|
| Fabrikant | Ametherm |
| product categorie | Inrush Current Limiters (ICL) |
| beschikbare kwaliteit | 194510 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ICL 60 OHM 1.5A |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SG16.pdf |
| Onderdeel nummer | SG16 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| R @ 25 ° C | 60 Ohms |
| Tolerantie | ±10% |
| Stroom - Steady State Max | 1.5A |
| R @ Current | 1 Ohms |
| Diameter | 0.6" (15mm) |
| Lead Spacing | 0.310" (7.87mm) |
| Keurmerken | CSA, UR |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SG16 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SG16, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SG16, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SG16, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ametherm alle reeksen Inrush Current Limiters (ICL) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ametherm en Inrush Current Limiters (ICL) van ons. Zoals MS12 15102, SL32 2R025, SL32 2R023, SL32 4R023, SL32 0R530, SL32 10015, SL32 1R030, MS22 50004, MS32 5R020, MS32 10015 B57235S479M, B57211P0100M301, SL12 5R004, SL12 10005, B57236S0120M000, B57236S0500M000, B57236S0200M000, B57236S0100M000, B57236S0509M000, B57236S0250M000.
Kopen Ametherm SG16 bij ons, bespaar tijd en geld.