| Fabrikant Onderdeelnummer | SG313 |
|---|---|
| Fabrikant | Ametherm |
| product categorie | Inrush Current Limiters (ICL) |
| beschikbare kwaliteit | 465667 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ICL 10 OHM 15% 3A 11.4MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SG313.pdf |
| Onderdeel nummer | SG313 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| R @ 25 ° C | 10 Ohms |
| Tolerantie | ±15% |
| Stroom - Steady State Max | 3A |
| R @ Current | 200 mOhms |
| Diameter | 0.45" (11.4mm) |
| Lead Spacing | 0.310" (7.87mm) |
| Keurmerken | CSA, UR |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SG313 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SG313, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SG313, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SG313, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ametherm alle reeksen Inrush Current Limiters (ICL) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ametherm en Inrush Current Limiters (ICL) van ons. Zoals SL10 50001, SL15 22101, SL12 22101, SL15 60004, SL22 5R006, SG330, MS22 75004, MS22 75004-B, SG328, MS32 20010-B SL08 12101, SL05 4R003, B57153S0100M000, B57153S0479M000, SL08 50001, B57153S0150M000, MF72-008D11, MF72-002.5D11, MF72-005D11, SL10 2R005.
Kopen Ametherm SG313 bij ons, bespaar tijd en geld.