| Fabrikant Onderdeelnummer | SH331M025ST |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Aluminium condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 180470 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SH331M025ST.pdf |
| Onderdeel nummer | SH331M025ST |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Capaciteit | 330µF |
| Tolerantie | ±20% |
| Voltage - beoordeeld | 25V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 640 mOhm @ 120Hz |
| Levensduur @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Polarisatie | Polar |
| ratings | - |
| toepassingen | General Purpose |
| Ripple Current @ Low Frequency | 355mA @ 120Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 426mA @ 10kHz |
| Impedantie | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Grootte / afmeting | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SH331M025ST |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SH331M025ST, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SH331M025ST, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SH331M025ST, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Aluminium condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Aluminium condensatoren van ons. Zoals 185223K400RGB-F, 185683K250RFA-F, 185683K250RFB-F, 150223K250BB, 150333K250BB, 184103K400RAA-F, 184103K400RAB-F, 184104K63RAA-F, 184104K63RAB-F, 184153J250RAA-F UVY1E472MHD1TN, 400SXW10MEFC10X16, EEU-FC1A152, EEU-FR1H271, EKZN160ELL182MJ25S, UPW1C152MPD6, UHW1C821MPD, ECA-2EM330, ECA-2CHG470, EKZN500ELL391MJ25S.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) SH331M025ST bij ons, bespaar tijd en geld.