| Fabrikant Onderdeelnummer | SMP2-GC |
|---|---|
| Fabrikant | Bivar Inc. |
| product categorie | LED-indicatie - Discreet |
| beschikbare kwaliteit | 65580 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SMP2-GC.pdf |
| Onderdeel nummer | SMP2-GC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Kleur | Green |
| Configuratie | - |
| Lenskleur | Colorless |
| Lenstransparantie | Clear |
| Millicandela-beoordeling | 40mcd |
| Lensstijl / grootte | Round with Flat Top |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.9V |
| Current - Test | 20mA |
| Kijk hoek | 120° |
| Montage type | Surface Mount |
| Golflengte - Dominant | 570nm |
| Golflengte - Piek | - |
| Kenmerken | - |
| Pakket / koffer | 2-PLCC |
| Apparaatpakket leverancier | 2-PLCC |
| Grootte / afmeting | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Hoogte (max) | 2.00mm |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SMP2-GC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SMP2-GC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SMP2-GC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SMP2-GC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bivar Inc. alle reeksen LED-indicatie - Discreet componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bivar Inc. en LED-indicatie - Discreet van ons. Zoals SMTL2-SGC, SM1206NBWC-IL, SM1204PGC, SMTL4-SBC-YG, SMTL4-SBC-RY, SMTL2-UPGC, SMTL2-UWD, SM0603UBWC, SMTL4-RGB, SMTL6-UWDC LT E6SG-AABB-35-1-Z, APHBM2012SURKZGKC, HLMP-HG75-XY0DD, HLMP-LG75-XY0DD, AEMD-EG3K-VW002, 150141YV73100, ASMT-UWB1-NX3F2, HLMP-EH3A-WX0DD, ASMT-UWB1-NX3E2, ASMT-UWB1-NX3G2.
Kopen Bivar Inc. SMP2-GC bij ons, bespaar tijd en geld.