| Fabrikant Onderdeelnummer | SMTL2-HC |
|---|---|
| Fabrikant | Bivar Inc. |
| product categorie | LED-indicatie - Discreet |
| beschikbare kwaliteit | 30940 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LED RED CLEAR 2PLCC SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SMTL2-HC.pdf |
| Onderdeel nummer | SMTL2-HC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Kleur | Red |
| Configuratie | - |
| Lenskleur | Colorless |
| Lenstransparantie | Clear |
| Millicandela-beoordeling | 11mcd |
| Lensstijl / grootte | Round with Flat Top |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Current - Test | 20mA |
| Kijk hoek | 120° |
| Montage type | Surface Mount |
| Golflengte - Dominant | 628nm |
| Golflengte - Piek | - |
| Kenmerken | - |
| Pakket / koffer | 2-PLCC |
| Apparaatpakket leverancier | 2-PLCC |
| Grootte / afmeting | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Hoogte (max) | 2.10mm |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SMTL2-HC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SMTL2-HC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SMTL2-HC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SMTL2-HC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bivar Inc. alle reeksen LED-indicatie - Discreet componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bivar Inc. en LED-indicatie - Discreet van ons. Zoals ELM23403RD, SLM1505GD, SLM2505GD, SLM6705GD, SLM6705RD, ELM10555GD, ELM113MM5GD, ELM12005GD, ELM12355GDL, ELM12355YDL HLMP-EL3A-WXKDD, HLMP-EL3A-WXLDD, LTL-4234, HLMT-PL00-P0W11, C503B-BAS-CY0C0461, HLMT-PH00-P0011, APHBM2012LVBDSEKJ3C, 155124GS73200, LB A673-L2P1-35-Z, SML-LX2832SYC-TR.
Kopen Bivar Inc. SMTL2-HC bij ons, bespaar tijd en geld.