| Fabrikant Onderdeelnummer | SMTL6-RC |
|---|---|
| Fabrikant | Bivar Inc. |
| product categorie | LED-indicatie - Discreet |
| beschikbare kwaliteit | 151050 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LED RED CLEAR 6PLCC SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SMTL6-RC.pdf |
| Onderdeel nummer | SMTL6-RC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Kleur | Red |
| Configuratie | - |
| Lenskleur | Colorless |
| Lenstransparantie | Clear |
| Millicandela-beoordeling | 1350mcd |
| Lensstijl / grootte | Round with Flat Top, 4.00mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.8V |
| Current - Test | 60mA |
| Kijk hoek | 140° |
| Montage type | Surface Mount |
| Golflengte - Dominant | 626nm |
| Golflengte - Piek | - |
| Kenmerken | - |
| Pakket / koffer | 6-SMD, J-Lead |
| Apparaatpakket leverancier | 6-PLCC |
| Grootte / afmeting | 5.40mm L x 5.00mm W |
| Hoogte (max) | 1.60mm |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SMTL6-RC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SMTL6-RC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SMTL6-RC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SMTL6-RC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bivar Inc. alle reeksen LED-indicatie - Discreet componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bivar Inc. en LED-indicatie - Discreet van ons. Zoals 3GC-S, 3GD-F, 3GD-S, 3GDL-201, 3GT-S, R5GD, 3GT-201-S, 3GCL-S, SM0603PGC, SM1206UOC LTST-E682KRKGWT, XZCBD53W-6, APTD3216EC, AA3528SRS, PG1101F-TR, APHHS1005LCGCK, VLMS20J2L1-GS08, BR1111R-TR, CMD17-21VRC/TR8, LT Q39G-Q1OO-25-1.
Kopen Bivar Inc. SMTL6-RC bij ons, bespaar tijd en geld.