| Fabrikant Onderdeelnummer | ST202EBWR |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 76990 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TXRX RS232 5V ESD 16-SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST202EBWR.pdf |
| Onderdeel nummer | ST202EBWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232 |
| Aantal stuurprogramma's / ontvangers | 2/2 |
| tweezijdig | Full |
| Ontvangerhysterese | 500mV |
| Datasnelheid | 230kbps |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-SO |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST202EBWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST202EBWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST202EBWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST202EBWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals SMC30J5.0A, STIEC45-30ACS, SMP1100SCMC, SM30T26CAY, ESDA5-1F4, ESDZV5-1BV2, ESDALC7-1BF4, ESDAXLC18-1BF4, ESDAXLC5-1U2, ESDAULC45-1BF4 HIN211EIBZ, ICL3241ECAZ, MAX3085EESA+T, MAX13089ECSD+, MAX3089CPD+, MAX3222CAP+T, MAX13051ASA+, MAX3054ASD+, PI90LV047ALE, SN75C3223EPW.
Kopen STMicroelectronics ST202EBWR bij ons, bespaar tijd en geld.