| Fabrikant Onderdeelnummer | ST232ACN |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 96110 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TXRX 5V RS-232 16-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST232ACN.pdf |
| Onderdeel nummer | ST232ACN |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232 |
| Aantal stuurprogramma's / ontvangers | 2/2 |
| tweezijdig | Full |
| Ontvangerhysterese | 500mV |
| Datasnelheid | 400kbps |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-DIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST232ACN |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST232ACN, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST232ACN, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST232ACN, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals SMC30J20CA, SMC30J6.0CA, SMC30J40CA, DVIULC6-4SC6Y, SMC30J22CA, SMC30J13CA, SMC30J10CA, SMC30J8.5CA, USBULC6-2F3, LNBTVS6-220S TLE7250VSJXUMA1, TLE7250VLEXUMA1, AM26C31IDR, AM26C32CDR, MAX232DWR, AM26LV31IDR, TLE7251VSJXUMA1, TJA1021T/20/C,118, TJA1021T/10/C,118, HIN202CBNZ-T.
Kopen STMicroelectronics ST232ACN bij ons, bespaar tijd en geld.