| Fabrikant Onderdeelnummer | ST232ACW |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 67250 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TXRX 5V RS-232 16SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST232ACW.pdf |
| Onderdeel nummer | ST232ACW |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232 |
| Aantal stuurprogramma's / ontvangers | 2/2 |
| tweezijdig | Full |
| Ontvangerhysterese | 500mV |
| Datasnelheid | 400kbps |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-SO |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST232ACW |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST232ACW, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST232ACW, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST232ACW, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals BUV298AV, BUV298V, BUV98AV, BUW48, BUX10, BUX348, BUX48, BUX48A, BUX98A, BUY69A MAX1482ESD+, MAX490ESA+, SN75179BP, MAX14840EASA+, SN75437ANE, MAX3082CPA+, ISL83387EIVZ, MAX3089ESD+, MAX3080ESD+, DP83848IVVX/NOPB.
Kopen STMicroelectronics ST232ACW bij ons, bespaar tijd en geld.