| Fabrikant Onderdeelnummer | ST232ECN |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 35100 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TXRX 5V RS232 ESD-PROT 16-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST232ECN.pdf |
| Onderdeel nummer | ST232ECN |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232 |
| Aantal stuurprogramma's / ontvangers | 2/2 |
| tweezijdig | Full |
| Ontvangerhysterese | 500mV |
| Datasnelheid | 230kbps |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-DIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST232ECN |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST232ECN, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST232ECN, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST232ECN, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals STP16CPS05B1R, STP16DP05B1R, STP08DP05B1, STP04CM596B1R, STP04CM596M1, STP04CM596XTTR, STP16C596AB1R, STP16C596ATTR, STP16C596AXTTR, STP16CPS05M LTC1482CS8#PBF, ISL32490EIBZ, ISL32493EIBZ, ISL32496EIBZ, SN75LVDS31D, MAX3388ECUG+, MAX3314ECKA+T, MAX3440EASA+, ADM3311EACPZ, MAX3318EEUP+T.
Kopen STMicroelectronics ST232ECN bij ons, bespaar tijd en geld.