| Fabrikant Onderdeelnummer | T1210-R15G |
|---|---|
| Fabrikant | Tamura |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 58270 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 150NH 750MA 180 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | T1210-R15G.pdf |
| Onderdeel nummer | T1210-R15G |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 150nH |
| Tolerantie | ±2% |
| Huidige score | 750mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 180 mOhm Max |
| Q @ Freq | 60 @ 300MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 950MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Inductance Frequency - Test | 50MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 1210 (3225 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1210 |
| Grootte / afmeting | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | T1210-R15G |
QY Componenten hebben de beste prijs voor T1210-R15G, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen T1210-R15G, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen T1210-R15G, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Tamura alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Tamura en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals T1008-27NG, T1008-33NG, T1008-39NG, T1008-47NG, T1008-56NG, T1008-68NG, T1008-82NG, T1008-R10G, T1008-R12G, T1008-R15G LQM21NN1R5K10D, LQM18NN2R2K00D, AIML-0805-330K-T, LQW18AN8N2C80D, AIML-0603HC-4R7M-T, MAKK2016T1R5M, LQW18AS7N5G0ZD, MBKK2012T3R3M, MBMK2520T2R2M, LQW18AN4N7C80D.
Kopen Tamura T1210-R15G bij ons, bespaar tijd en geld.