| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC2262CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 12410 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 730KHZ RRO 8TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC2262CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC2262CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.55 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 730kHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 1pA |
| Voltage - Input Offset | 300µV |
| Huidige voorraad | 425µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 50mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.4 V ~ 16 V, ±2.2 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC2262CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC2262CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC2262CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC2262CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals UCD7232RTJT, LM5101CSD/NOPB, TPS2836DRG4, LM5102MMX/NOPB, UCD7100PWPRG4, LM5100CMAX/NOPB, UCC27526DSDT, TPS51601ADRBT, UCC37321DR, UCC37322DR MAX9915EXT+T, MCP602-I/SN, LMV771MG/NOPB, TLC272BCDR, LMV931MF/NOPB, AD8532ARZ-REEL7, LMV651MF/NOPB, TLV333IDBVR, TLV333IDCKR, TLV4316IPWR.
Kopen Texas Instruments TLC2262CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.