| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC555CD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Clock / Timing - Programmeerbare timers en oscillatoren |
| beschikbare kwaliteit | 144770 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OSC SGL TIMER 2.1MHZ 8-SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC555CD.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC555CD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | 555 Type, Timer/Oscillator (Single) |
| tellen | - |
| Frequentie | 2.1MHz |
| Voltage - Levering | 2 V ~ 15 V |
| Huidige voorraad | 360µA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Montage type | Surface Mount |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC555CD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC555CD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC555CD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC555CD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Clock / Timing - Programmeerbare timers en oscillatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Clock / Timing - Programmeerbare timers en oscillatoren van ons. Zoals LM10502TLX/NOPB, TPS65170RHDR, TPS2513ADBVT, UCC39002DGKR, UCC39002DRG4, TPS65161PWPRG4, SN0703052PWPR, SN0703052PWPRG4, TPS65176RHDR, NE556DBR 8N3SV76FC-0155CDI8, 8N3SV76FC-0156CDI8, 8N3SV76FC-0157CDI8, 8N3SV76FC-0158CDI8, 8N3SV76FC-0159CDI8, 8N3SV76FC-0160CDI8, 8N3SV76FC-0161CDI8, 8N3SV76FC-0162CDI8, 8N3SV76FC-0163CDI8, 8N3SV76FC-0164CDI8.
Kopen Texas Instruments TLC555CD bij ons, bespaar tijd en geld.