| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC555IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Clock / Timing - Programmeerbare timers en oscillatoren |
| beschikbare kwaliteit | 27160 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OSC SINGLE TIMER 2.1MHZ 8-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC555IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC555IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | 555 Type, Timer/Oscillator (Single) |
| tellen | - |
| Frequentie | 2.1MHz |
| Voltage - Levering | 3 V ~ 15 V |
| Huidige voorraad | 360µA |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Montage type | Through Hole |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC555IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC555IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC555IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC555IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Clock / Timing - Programmeerbare timers en oscillatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Clock / Timing - Programmeerbare timers en oscillatoren van ons. Zoals BQ3285LDSSTR, BQ3285LDSSTRG4, BQ3285LFSS-A1G4, BQ3285LFSS-A1TR, BQ3285LFSS-A1TRG4, BQ3285S-SB2TR, BQ4285S-SB2TR, BQ4802YPWR, BQ4802YPWRG4, BQ4845S-A4NTR 8N3DV85FC-0002CDI8, 8N3DV85FC-0003CDI8, 8N3DV85FC-0004CDI8, 8N3DV85FC-0005CDI8, 8N3DV85FC-0006CDI8, 8N3DV85FC-0007CDI8, 8N3DV85FC-0008CDI8, 8N3DV85FC-0009CDI8, 8N3DV85FC-0010CDI8, 8N3DV85FC-0011CDI8.
Kopen Texas Instruments TLC555IP bij ons, bespaar tijd en geld.