| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC7524CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (DAC) |
| beschikbare kwaliteit | 48110 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC DAC 8BIT MULTIPLYING 16-TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC7524CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC7524CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Aantal bits | 8 |
| Aantal D / A-converters | 1 |
| Vestigings tijd | 100ns |
| Uitgangstype | Current - Unbuffered |
| Differentiële output | Yes |
| Gegevensinterface | Parallel |
| Referentietype | External |
| Voltage - voeding, analoog | 5V, 14.5 V ~ 15.5 V |
| Voltage - Levering, digitaal | 5V, 14.5 V ~ 15.5 V |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5 (Max), ±2.5 (Max) |
| architectuur | R-2R |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Pakket / koffer | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-TSSOP |
| Montage type | Surface Mount |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC7524CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC7524CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC7524CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC7524CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (DAC) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (DAC) van ons. Zoals UCC28722DBVR, UCC28610DR, UCC28710DR, UCC28C44DGKR, UCC28881DR, UCC28700DBVT, UCC28600D, UCC2808D-1, UCC2813D-4, UCC2809D-1 TLC7528CN, AD5663ARMZ-REEL7, DAC8562SDGSR, MAX504CSD+, MAX512CSD+, AD9708ARUZRL7, DAC8550IBDGKT, AD5322ARMZ-REEL7, MAX522ESA+, MAX5216GUA+.
Kopen Texas Instruments TLC7524CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.