| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE2426IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 46520 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF GND REF ADJ 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE2426IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE2426IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Referentietype | Ground Reference (Virtual) |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 20V |
| Huidige uitgang | 20mA |
| Tolerantie | ±1% |
| Temperatuurcoëfficiënt | 35ppm/°C Typical |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | 120µVrms |
| Voltage - Input | 4 V ~ 40 V |
| Huidige voorraad | 400µA |
| Stroom - kathode | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE2426IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE2426IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE2426IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE2426IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals LP3947ISD-51, BQ24188YFFR, BQ24188YFFT, BQ29700DSER, BQ29209DRBR, BQ77PL157APWR-4225, BQ27621YZFR-G1A, BQ27426YZFR, BQ27421YZFR-G1A, BQ27441DRZR-G1A TL431IDBZT, TL431ACLPG, TL431BCLPG, TL431AIDBVT, LMV431CZ/NOPB, TLV431ALPG, TL431BIDBVT, LM385Z-2.5G, LM385LP-2-5, LM385D-2-5.
Kopen Texas Instruments TLE2426IP bij ons, bespaar tijd en geld.