| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE7244SL |
|---|---|
| Fabrikant | Infineon Technologies |
| product categorie | PMIC - Stroomdistributieschakelaars, laadstuurprogramma's |
| beschikbare kwaliteit | 98550 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC DRIVER SPI 8CH LS 24SSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE7244SL.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE7244SL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Schakel Type | Relay, Solenoid Driver |
| Aantal uitgangen | 8 |
| Ratio - Input: Output | 1:2 |
| Uitgang configuratie | Low Side |
| Uitgangstype | N-Channel |
| Interface | SPI |
| Voltage - laden | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 5.5 V |
| Stroom - Uitgang (Max) | 290mA |
| Rds On (Typ) | 800 mOhm |
| Input Type | - |
| Kenmerken | - |
| Foutbeveiliging | Open Load Detect, Over Temperature |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Pakket / koffer | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | PG-SSOP-24 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE7244SL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE7244SL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE7244SL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE7244SL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Infineon Technologies alle reeksen PMIC - Stroomdistributieschakelaars, laadstuurprogramma's componenten. U kunt ook andere delen kopen van Infineon Technologies en PMIC - Stroomdistributieschakelaars, laadstuurprogramma's van ons. Zoals IRS2541CD, 98-0522TRPBF, IR2520DSTRPBF, IR2156STRPBF, IR2520DPBF, IR2161STRPBF, IRS2168DSTRPBF, IR2161PBF, ICB2FL03GXUMA2, ICB1FL02GXUMA1 RT9742CGJ5, ULQ2003ATDRG4Q1, NX5P2190UKZ, RT9742MNGJ5, NX5P1100UKZ, BD2227G-TR, BD2225G-TR, BD2224G-TR, BD2226G-TR, BD2220G-TR.
Kopen Infineon Technologies TLE7244SL bij ons, bespaar tijd en geld.