| Fabrikant Onderdeelnummer | TLM3ADR043FTE |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 42180 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.043 OHM 1% 1W 2512 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLM3ADR043FTE.pdf |
| Onderdeel nummer | TLM3ADR043FTE |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 43 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Metal Foil |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2512 (6432 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2512 |
| Grootte / afmeting | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLM3ADR043FTE |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLM3ADR043FTE, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLM3ADR043FTE, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLM3ADR043FTE, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Passive Product alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Passive Product en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RN73C2A22R1BTDF, RN73C2A100RBTDF, RN73C2A51K1BTDF, RN73C2A84K5BTDF, RN73C2A2K37BTDF, RN73C2A475RBTDF, RN73C2A37K4BTDF, RN73C2A6K65BTDF, RN73C2A267RBTDF, RN73C2A4K12BTDF CR0603-FX-1581ELF, CR0603-FX-1582ELF, CR0603-FX-1652ELF, CR0603-FX-1742ELF, CR0603-FX-18R0ELF, CR0603-FX-2321ELF, CR0603-FX-2430ELF, CR0603-FX-2671ELF, CR0603-FX-2672ELF, CR0603-FX-2703ELF.
Kopen TE Connectivity Passive Product TLM3ADR043FTE bij ons, bespaar tijd en geld.