| Fabrikant Onderdeelnummer | TLM3ADR10FTE |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 95510 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.1 OHM 1% 1W 2512 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLM3ADR10FTE.pdf |
| Onderdeel nummer | TLM3ADR10FTE |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 100 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Metal Foil |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2512 (6432 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2512 |
| Grootte / afmeting | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLM3ADR10FTE |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLM3ADR10FTE, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLM3ADR10FTE, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLM3ADR10FTE, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Passive Product alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Passive Product en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CPF0603B24KE1, CPF0603B1K6E1, CPF0805B240KE1, CPF0805B51RE1, CPF0805B27RE1, CPF0603B56KE1, CPF0805B43KE1, CPF0603B56RE1, CPF0805B1K1E1, CPF0805B430RE1 RNCF0402DKE8K87, RNCF0402DKE9K09, RNCF0402DKE9K10, RNCF0402DKE9K31, RNCF0402DKE9K53, RNCF0402DKE9K76, RNCF0402DKE10K2, RNCF0402DKE10K5, RNCF0402DKE10K7, RNCF0402DKE11K0.
Kopen TE Connectivity Passive Product TLM3ADR10FTE bij ons, bespaar tijd en geld.