| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV3701IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - vergelijkers |
| beschikbare kwaliteit | 65990 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OUT COMPARATOR NANOPWR 8-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV3701IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV3701IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | General Purpose |
| Aantal elementen | 1 |
| Uitgangstype | CMOS, Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 15V |
| Current - Input Bias (Max) | 250pA @ 15V |
| Stroom - Uitgang (Typ) | 10mA |
| Actueel - Quiescent (Max) | 1µA |
| CMRR, PSRR (Typ) | 88dB CMRR, 105dB PSRR |
| Voortplantingsvertraging (max.) | - |
| hysteresis | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Montage type | Through Hole |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV3701IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV3701IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV3701IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV3701IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - vergelijkers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - vergelijkers van ons. Zoals TPS2052BDRG4, TPS2042BDRBR, LMK04000BISQE/NOPB, LMK04010BISQE/NOPB, TPS2061DGNRG4, TPS2000CDGK, TPS2001CDGK, LMX2572RHAR, LMK04011BISQE/NOPB, LMK04616ZCRT MAX9142ESA+T, TPS3701DDCT, TLV3012AIDBVT, TLV3012AIDCKT, TLV3011AIDCKT, TLV3011AIDBVT, LT1719IS6#TRMPBF, TLV3404IPWR, MAX9050AEUK+T, MAX9142EKA+T.
Kopen Texas Instruments TLV3701IP bij ons, bespaar tijd en geld.