| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV431CLPR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 188940 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV431CLPR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV431CLPR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 1.24V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 6V |
| Huidige uitgang | 15mA |
| Tolerantie | ±1.5% |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 80µA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| Apparaatpakket leverancier | TO-92-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV431CLPR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV431CLPR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV431CLPR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV431CLPR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals AFE4300PNR, AFE4403YZPR, ADS1291IRSMT, LMP90079MHE/NOPB, LMP90097MHE/NOPB, TLV990-40PFB, ADS1198CPAG, AFE5818ZBV, AFE58JD18ZBV, LMP92064SDE/NOPB LT1460KCS3-5#TRMPBF, LT6660HCDC-5#TRMPBF, REF02CSZ-REEL7, REF196GSZ-REEL7, REF192GSZ-REEL7, LM4040AIZ-4.1/NOPB, LM4040AIZ-2.5/NOPB, ISL60002CIH326Z-TK, LM4050AIM3-5.0, REF3120AIDBZT.
Kopen Texas Instruments TLV431CLPR bij ons, bespaar tijd en geld.