| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV5633CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (DAC) |
| beschikbare kwaliteit | 182940 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC 12 BIT DAC P/O 20-TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV5633CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV5633CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Aantal bits | 12 |
| Aantal D / A-converters | 1 |
| Vestigings tijd | 7µs |
| Uitgangstype | Voltage - Buffered |
| Differentiële output | No |
| Gegevensinterface | Parallel |
| Referentietype | External, Internal |
| Voltage - voeding, analoog | 2.7 V ~ 3.3 V, 5V |
| Voltage - Levering, digitaal | 2.7 V ~ 3.3 V, 5V |
| INL / DNL (LSB) | ±1.2, ±0.3 |
| architectuur | String DAC |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Pakket / koffer | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 20-TSSOP |
| Montage type | Surface Mount |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV5633CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV5633CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV5633CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV5633CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (DAC) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (DAC) van ons. Zoals TPS65735RSNR, TPS65561RGTT, HD3SS3220IRNHR, TPS65178RSLR, TPS65150PWPG4, TPS65835RKPR, LM10000SDX/NOPB, TPS65721RSNT, TPS2148IDGNG4, TPS61122PWG4 AD9744ARUZRL7, AD5725BRSZ-1500RL7, DAC7716SPFB, CS43198-CNZR, DAC8822QCDBTR, DAC7741Y/250, AD5676RACPZ-REEL7, AD5724RBREZ-REEL7, AD5675BCPZ-REEL7, TLV5610IYZR.
Kopen Texas Instruments TLV5633CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.