| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW080561K9BETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 146670 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 61.9K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW080561K9BETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW080561K9BETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 61.9 kOhms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW080561K9BETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW080561K9BETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW080561K9BETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW080561K9BETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CRCW060345K3FKEA, CRCW060346K4FKEA, CRCW060347K0FKEA, CRCW060349K9FKEA, CRCW060351K0FKEA, CRCW060352K3FKEA, CRCW060353K6FKEA, CRCW060357K6FKEA, CRCW060359K0FKEA, CRCW060360K4FKEA ERJ-6RBD4420V, ERJ-6RBD4421V, ERJ-6RBD4422V, ERJ-6RBD4530V, ERJ-6RBD4531V, ERJ-6RBD4532V, ERJ-6RBD4640V, ERJ-6RBD4642V, ERJ-6RBD4700V, ERJ-6RBD4750V.
Kopen Vishay Dale TNPW080561K9BETA bij ons, bespaar tijd en geld.