| Fabrikant Onderdeelnummer | TPR400 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi Corporation |
| product categorie | Transistoren - Bipolair (BJT) - RF |
| beschikbare kwaliteit | 129000 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TRANS RF BIPO 875W 30A 55CX1 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TPR400.pdf |
| Onderdeel nummer | TPR400 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Transistor Type | NPN |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 55V |
| Frequentie - Overgang | 1.03GHz ~ 1.09GHz |
| Geluidsfragment (dB Typ @ f) | - |
| Krijgen | 7.27dB |
| Vermogen - Max | 875W |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 10 @ 2.5A, 5V |
| Stroom - Collector (Ic) (Max) | 30A |
| Bedrijfstemperatuur | 200°C (TJ) |
| Montage type | Chassis Mount |
| Pakket / koffer | 55CX |
| Apparaatpakket leverancier | 55CX |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TPR400 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TPR400, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TPR400, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TPR400, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Microsemi Corporation alle reeksen Transistoren - Bipolair (BJT) - RF componenten. U kunt ook andere delen kopen van Microsemi Corporation en Transistoren - Bipolair (BJT) - RF van ons. Zoals MXP5KE60A, MXP5KE60AE3, MXP5KE60CA, MXP5KE60CAE3, MXP5KE64A, MXP5KE64AE3, MXP5KE64CA, MXP5KE64CAE3, MXP5KE7.0A, MXP5KE7.0AE3 CM5160, MMBTH10-7-F, 2SC5347AE-TD-E, 2SC5347AF-TD-E, MMBTH24-7, MMBTH10-7, ZUMT918TA, BFU520R, 2SC5084YTE85LF, 2SC5095-O(TE85L,F).
Kopen Microsemi Corporation TPR400 bij ons, bespaar tijd en geld.