| Fabrikant Onderdeelnummer | 40263 |
|---|---|
| Fabrikant | Anaren |
| product categorie | RF Power Dividers / Splitters |
| beschikbare kwaliteit | 89300 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | POWER DIVIDER 2WAY 250-500MHZ |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 40263.pdf |
| Onderdeel nummer | 40263 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Invoegverlies | 0.3dB |
| Frequentie | 250MHz ~ 500MHz |
| bestek | Isolation (Min) 20dB |
| Grootte / afmeting | 3.750" L x 2.750" W x 0.370" H (95.25mm x 69.85mm x 9.40mm) |
| Pakket / koffer | Module |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 40263 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 40263, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 40263, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 40263, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Anaren alle reeksen RF Power Dividers / Splitters componenten. U kunt ook andere delen kopen van Anaren en RF Power Dividers / Splitters van ons. Zoals 375375-6X50-2, 100N50TW, 60N50TP, 60N50TPC, 60N50TPR, 150-100RL, 100200-4Z50-2, 100-XXAE-S, 150-50TCGF, 100NXXAE ADA4304-2ACPZ-R7, CX4024NLT, DASSPLIT3WNF, DASSPLIT4WNF, DASSPLIT2WDIN, PS3216GT2-R50-T1, PDW06089, PS1608GT2-R50-T5, PS3216GT2-R50-T5, PS2012GT2-R50-T1.
Kopen Anaren 40263 bij ons, bespaar tijd en geld.