| Fabrikant Onderdeelnummer | ADL5604ACPZ-R7 |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices Inc. |
| product categorie | RF-versterkers |
| beschikbare kwaliteit | 179630 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC AMP GP 700MHZ-2.7GHZ 16LFCSP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ADL5604ACPZ-R7.pdf |
| Onderdeel nummer | ADL5604ACPZ-R7 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Frequentie | 700MHz ~ 2.7GHz |
| P1dB | 29.1dBm |
| Krijgen | 12.2dB |
| Geluidscijfer | 4.6dB |
| RF-type | General Purpose |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Huidige voorraad | 318mA |
| Test frequentie | 2.63GHz |
| Pakket / koffer | 16-VQFN Exposed Pad, CSP |
| Apparaatpakket leverancier | 16-LFCSP-VQ (4x4) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ADL5604ACPZ-R7 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ADL5604ACPZ-R7, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ADL5604ACPZ-R7, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ADL5604ACPZ-R7, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Analog Devices Inc. alle reeksen RF-versterkers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Analog Devices Inc. en RF-versterkers van ons. Zoals AD7689BCBZ-RL7, AD7194BCPZ-REEL7, AD7694ARMZRL7, LTC2449CUHF#TRPBF, LTC2312ITS8-14#TRMPBF, AD7699BCBZ-RL7, AD7949SCPZ-EP-RL7, AD7685BCPZRL7, AD7859ASZ-REEL, AD9235BCPZRL7-40 NJG1307R-TE1, MAX2692EWS+T, SE2568L-R, ISL55014IEZ-T7, ISL55015IEZ-T7, SKY65452-92LF, SKY65450-92LF, MAX2654EXT+T, MAX2634AXT+T, TRF37B75IDSGR.
Kopen Analog Devices Inc. ADL5604ACPZ-R7 bij ons, bespaar tijd en geld.