| Fabrikant Onderdeelnummer | CHCC3DI |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Zekeringhouders |
| beschikbare kwaliteit | 149580 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE HLDR CART 600V 30A DIN RAIL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CHCC3DI.pdf |
| Onderdeel nummer | CHCC3DI |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type fusehouder | Holder |
| Type zekering | Cartridge |
| Voor gebruik met / gerelateerde producten | Class CC |
| Fuse Size | 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) |
| Aantal circuits | 3 |
| Spanning | 600V |
| Huidige score | 30A |
| Montage type | DIN Rail |
| oriëntering | - |
| Beëindigingsstijl | Screw Terminal |
| Contactmateriaal | - |
| Neem contact op met Finish | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CHCC3DI |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CHCC3DI, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CHCC3DI, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CHCC3DI, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Zekeringhouders componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Zekeringhouders van ons. Zoals 6H07C, C22M125, C22G40I, CIA2, CGL-1, CGL-2, CGL-3, CGL-4, JJS-45, CEO40 3539, 03540606ZXGY, 03540806ZXGY, HTC-50M, BK/HTB-82I-R, 03540008ZXGY, 04820004ZXB, 277.6306.0001, BK/HRJ, L60030M1PQ.
Kopen Eaton CHCC3DI bij ons, bespaar tijd en geld.