| Fabrikant Onderdeelnummer | CLF6045T-331M |
|---|---|
| Fabrikant | TDK Corporation |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 116670 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 330UH 440MA 970 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CLF6045T-331M.pdf |
| Onderdeel nummer | CLF6045T-331M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Last Time Buy |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 330µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 440mA |
| Huidig - Verzadiging | 350mA |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.164 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CLF6045T-331M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CLF6045T-331M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CLF6045T-331M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CLF6045T-331M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TDK Corporation alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van TDK Corporation en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals CKG45KX7R1E475M290JJ, CKG45KX7R2J104K290JJ, CKG45KX7S2A475M290JJ, CKG57KX7R1H475K335JJ, CKG57KX7R1H475M335JJ, CKG57NX7T2J684M500JJ, VAR-18042077M3P-XK, VAR-18080077M3P-XK, VAR-18080115M3P-XK, VAR-18085115M3P-YK IRF03SH2R2K, IRF03SH330K, IRF03SH331K, IRF03SH390K, IRF03SH391K, IRF03SH470J, IRF03SH470K, IRF03SH471K, IRF03SH4R7K, IRF03SH560K.
Kopen TDK Corporation CLF6045T-331M bij ons, bespaar tijd en geld.