| Fabrikant Onderdeelnummer | CM1-R-24V |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic Electric Works |
| product categorie | Automotive Relays |
| beschikbare kwaliteit | 110560 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CM RELAY 1 FORM C 24V |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CM1-R-24V.pdf |
| Onderdeel nummer | CM1-R-24V |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type coil | Non Latching |
| Spoelstroom | 75.0mA |
| Spoelspanning | 24VDC |
| Contact Formulier | SPDT (1 Form C) |
| Contact Beoordeling (huidig) | 15A |
| Schakelspanning | 28VDC - Nom |
| Voltage inschakelen (Max) | 14 VDC |
| Spanning uitschakelen (min) | 2.4 VDC |
| Gebruik tijd | 10ms |
| Release Time | 10ms |
| Kenmerken | Resistor, Sealed - Fully |
| Montage type | Socketable |
| Beëindigingsstijl | Plug In |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CM1-R-24V |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CM1-R-24V, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CM1-R-24V, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CM1-R-24V, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Panasonic Electric Works alle reeksen Automotive Relays componenten. U kunt ook andere delen kopen van Panasonic Electric Works en Automotive Relays van ons. Zoals ECW-HA3C333J4, ECW-HA3C433JB, ECW-HA3C433JQ, ECW-H12562JVB, ECW-H12622JVB, ECQ-E12183RJF, ECQ-E12223RJF, ECQ-E12153RJF, ECW-F2W393JL, ECQ-E10333RJF AEV18024W, JSM1A-12V-4, JSM1A-12V-5, ACJ1212, ACNM5112SAX, ACJ2212, ACNH3112, CM1-12V, V23074A1002A403, CB1A-12V.
Kopen Panasonic Electric Works CM1-R-24V bij ons, bespaar tijd en geld.