| Fabrikant Onderdeelnummer | IM08EB332F |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 94470 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-8 3.3K 1% EB E2 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM08EB332F.pdf |
| Onderdeel nummer | IM08EB332F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Iron |
| Inductie | 3.3mH |
| Tolerantie | ±1% |
| Huidige score | 58mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 38 Ohm Max |
| Q @ Freq | 70 @ 250kHz |
| Frequentie - zelfresonant | 1.6MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 250kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM08EB332F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM08EB332F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM08EB332F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM08EB332F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals TNPW1210590KBEEN, TNPW1210604KBEEN, TNPW1210619KBEEN, TNPW1210620KBEEN, TNPW1210634KBEEN, TNPW1210649KBEEN, TNPW1210665KBEEN, TNPW1210680KBEEN, TNPW1210681KBEEN, RN55D68R0FB14 PM3316-100M-RC, PM3316-680M-RC, PM3316-470M-RC, PM3316-151M-RC, SRR6603-102ML, VLF302512MT-2R2M, IHLP1212BZER3R3M11, 13R686C, 22R474C, CDR7D43MNNP-100NC.
Kopen Vishay Dale IM08EB332F bij ons, bespaar tijd en geld.