| Fabrikant Onderdeelnummer | KW-5R5C334-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 186700 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | KW-5R5C334-R.pdf |
| Onderdeel nummer | KW-5R5C334-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 330mF |
| Tolerantie | -20%, +80% |
| Voltage - beoordeeld | 5.5V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohm @ 1kHz |
| Levensduur @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Beëindiging | PC Pins |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Grootte / afmeting | 0.531" Dia (13.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.327" (8.30mm) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | KW-5R5C334-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor KW-5R5C334-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen KW-5R5C334-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen KW-5R5C334-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren van ons. Zoals CH22IP20, CH22-CTP, FSCVR, CN02, BK/5TPH, 4121, JV-L, CH22LS, 15242, 10GD27 DX-5R5V104U, DX-5R5H334U, DXJ-5R5H334U, DB-5R5D104T, DB-5R5D473T, FM0H104ZF, DGH106Q2R7, HV0820-2R7305-R, B1010-2R5155-R, JUWT1475MPD.
Kopen Eaton KW-5R5C334-R bij ons, bespaar tijd en geld.