| Fabrikant Onderdeelnummer | KW-5R5C684-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 72230 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP 680MF -20% +80% 5.5V T/H |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | KW-5R5C684-R.pdf |
| Onderdeel nummer | KW-5R5C684-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 680mF |
| Tolerantie | -20%, +80% |
| Voltage - beoordeeld | 5.5V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ohm @ 1kHz |
| Levensduur @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Beëindiging | PC Pins |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Grootte / afmeting | 0.846" Dia (21.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.348" (8.85mm) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | KW-5R5C684-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor KW-5R5C684-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen KW-5R5C684-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen KW-5R5C684-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren van ons. Zoals FNA-7, FNA-8, NITD32M40, NITD32M50, FL11K30, FL11K40, FL11K50, KTK-R-10BC, NSD20M36, NSD32M36 FM0H473ZF, SCCR12E105SRB, DGH504Q5R5, DXJ-5R5H104U, FG0H473ZF, DB-5R5D334T, SCCR20E335SRB, 106DCN2R7M, DH-5R5D473T, 505DCN2R7Q.
Kopen Eaton KW-5R5C684-R bij ons, bespaar tijd en geld.